Nahradni 4

Pronájem

Náš prostor se skvěle hodí pro prezentace, konference, vánoční večírky ale také školní a firemní akce. Díky umístění v centru Prahy je zde skvělá dopravní dostupnost. Nasajte u nás kreativní a tvůrčí atmosféru.

Pronájem

Náš prostor se skvěle hodí pro prezentace, konference, vánoční večírky ale také školní a firemní akce.

Díky umístění v centru Prahy je zde skvělá dopravní dostupnost.
Nasajte u nás kreativní a tvůrčí atmosféru.

Varianty pronájmu

Kino Balt je ideálním místem pro pořádání firemních akcí, prezentací, školení, meetingů, konference nebo promítání vlastní tvorby. Přijďte k nám a budete se cítit jako doma. Cenová relace za pronájem celého kina je 850Kč/h až 1350kč/h . Vždy záleží na termínu a délce pronájmu.

Prezentace, konference, školení

Nechte nás zpříjemnit vám firemní prezentaci nebo školení. Zajistíme nejenom technickou podporu, ale také občerstvení a pitný režim po celou dobu vašeho pronájmu.

Promítání vlastního obsahu

Pokud jste začínající tvůrce a chcete si vyzkoušet na vlastní kůži živé promítání vašeho snímku, tak jsme vám plně k dispozici. Sál má 26 míst, do kterých můžete usadit vaše nejbližší a užít si skvělou atmosféru. Chceme začínající filmaře podporovat, z tohoto důvodu nabízíme zvýhodněnou cenu za pronájem.

Školní a firemní akce

Zajistěte pro svoji firmu nebo třídu unikátní zážitek, který vám po konzultaci ušijeme na míru. Konečně máte prostor a možnost si vše udělat podle svého. Pro školy poskytujeme v rámci vzdělávání zvýhodněné ceny.

Nezávazná poptávka

Zaujala vás naše nabídka pronájmu prostor? Neváhejte nás kontaktovat a tentýž den vám odpovíme a pošleme cenovou kalkulaci.

  Galerie

  Malé kino má svoje kouzlo

  Kino Balt je rodinné kino a i náš přístup ke každému zákazníkovi je jako by patřil do naší rodiny.

  Usadit se můžete buď do lehátek nebo dobových sedaček z původního divadla Ton. Pro ty, kteří mají rádi piknik, máme dvě vrchní místa, kde si ho při promítání můžete uspořádat. Celkem je v kinosále k sezení 25 míst.

  Naše plátno má uhlopříčku 4m a používáme výkonný projektor Panasonic PT-AE 2000. V celém sálu najdete hned několik unikátních předmětů od staré promítačky po retro TV kameru a mnoho dalšího.

  Občerstvit se můžete u našeho baru, který je vytvořen z retro televizí a VHS kazet.

  Rozmanité sezení

  Posaďte se u nás do lehátka, retro sedačky z divadla Ton nebo si udělejte v horní řadě piknik.

  Dobové prostory

  Naše rodinné kino je zasazeno do budovy z roku 1853 v centru Prahy. Klenuté stropy, které jsou jak z cihel, tak kamenů, dodávají nezapomenutelnou atmosféru celému promítání.

  Projekční plátno

  Naše projekční plátno je na kovovém rámu, abychom zajistili maximální vypnutí plátna a díky tomu co nejlepší filmový zážitek. Uhlopříčka je 4 m.

  Kino projektor

  Používáme kino projektor Panasonic PT-AE 2000, který dodává vysoce kvalitní obraz a je velice tichý. Nebude vás rušit při promítání.

  Pití ve skle povoleno

  Každé místo je vybaveno uchycením pro pivo a víno. Nesmí také chybět stoleček na občerstvení.

  Dobové artefakty

  V celém prostoru naleznete hned několik vzácných retro kousků od promítačky po televizní kameru. Celý bar je vytvořen z retro televizí a VHS kazet.

  Jsme rodinné kino

  Dorazte k nám pro nezapomenutelný zážitek z promítání. Naše kino není o nejmodernějších technologiích, ale o pocitu, který z promítání máte.