Program

Program

Kvůli velkému zájmu o lístky zveřejnujeme program vždy více jak 1 měsíc dopředu. Po rozkliknutí vámi vybraného filmu uvidíte, kolik je ještě volných míst. V případě nápisu vyprodáno se podívejte na další termín filmu . Každé představení je limitované 26 kusy. Nový program na září 2024 zveřejníme 26.6 v 9h.
? ?
 Vstupenka na slepo
Efwefefef

Při nákupu vstupenky na slepo si můžete zvolit mezi 4 filmovými žánry na základě kterých vám bude poslána vstupenka na náhodné klasické promítání filmu z našeho programu.

Po zaplacení vám nejdříve přijde slepá vstupenka a poté po několika hodinách podle vámi vyplněných požadavků vám přijde vstupenka na náhodné promítání.

Pokud se vám nebude hodit termín nebo nebudete tento film chtít vidět můžete vstupenku darovat Rodinně/ přátelům / známým. Vstupenka není na jméno a může jí uplatnit kdokoliv.

Prosím nezaměňovat s naším cyklem Balt na slepo který se koná jednou měsíčně a vždy je a bude za dobrovolné vstupné.

CZ titulky / CZ dabing 69 Kč
Po 22. 7. 17:30
Klasické kinoKlub sráčů

Komedie / Hudební
Velká Británie, 2000, 82 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Kevin a Perry jsou totální outsideři na poli jak sexuálním, tak i DJ‘-ském. Pak se jim ale naskytne příležitost jak by se konečně mohli zbavit panictví a zároveň světu dokázat, že jsou špičkový DJ‘-ové. Jejich rodiče souhlasí pouze pod jednou podmínkou a to tou, že na Ibizu kde se koná sjezd DJ‘-ů a tím pádem i krásných holek, pojedou s nimi. Po příletu na Ibizu se na letišti setkávájí se slavným, ale arogantním DJ‘-em Paulem Bulvou, který však dokáže dvěma klukům zajistit popularitu tím, že zremixuje jejich nahrávku a tu pustí v klubu. Brzy poté Kevin s Perrym potkávají dívky svých snů, díky kterým se snad vyřeší problém jejich stálého panictví.

CZ dabing Vyprodáno
Po 22. 7. 20:30
Klasické kinoThe Crow (Vrána „prokletý“ film)

Akční / Drama / Fantasy / Thriller
USA, 1994, 102 min, ČSFD

Láska je věčná. Kultovní americký film o pomstě ze záhrobí, během jehož natáčení tragicky zahynul představitel hlavní role Brandon Lee.
Lidé kdysi věřili, že když někdo zemře, přenese vrána jeho duši do říše mrtvých. Ale někdy se stane něco tak hrozného, že duše si s sebou nese strašlivý zármutek a nedostává se jí klidu. V takovém případě někdy, ale opravdu jen někdy může vrána duši přinést zpátky, aby vše špatné napravila.

CZ titulky 140 Kč
Út 23. 7. 18:30
Klasické kinoRytíři spravedlnosti

Komedie / Drama / Thriller
Dánsko, 2020, 116 min, ČSFD

Nasazený voják Markus se vrací domů ke své dospívající dceři poté, co jeho manželka zemřela při tragické nehodě vlaku. Zdá se, že to byla pouze nešťastná shoda náhod, dokud se neobjeví matematický geek Otto se svými dvěma excentrickými kolegy Lennartem a Emmenthalerem. Otto také cestoval ve zničeném vlaku. A je přesvědčený, že za tím někdo musel být. Jak se hromadí stopy, Markusovi je jasné, že mohlo jít o pečlivě naplánovaný atentát, jehož obětí se nakonec náhodou stala jeho manželka. Komedie Anderse Thomase Jensena je moderní bajkou o solidaritě, náhodnosti vesmíru… a, no, o smyslu života.

CZ titulky Vyprodáno
St 24. 7. 16:00
BALT pro dětiBob a Bobek – králíci z klobouku 2

Rodinný / Krátkometrážní / Animovaný
Československo, (1979–1995), 66 min , ČSFD

Objevili se na televizních obrazovkách poprvé v roce 1979. Podobu jim dal kreslíř Vladimír Jiránek, hlas jim propůjčil Josef Dvořák. K jejich prvním dobrodružstvím, která podle scénářů Jaroslava Pacovského a Jiřího Šebánka natočil režisér Václav Bedřich, rychle přibývala dobrodružství další. Bylo jich nejdříve třináct, pak šestadvacet a potom dokonce celých devětatřicet. Bob a Bobek se za ta léta příliš nezměnili. Jsou to pořád ti milí braši, ochotní kdykoliv přiložit pracku k dílu anebo přispět někomu na pomoc. Že se jejich dobrá vůle nesetká vždy s tím nejlepším výsledkem? Inu, takový je už zákon grotesky. Kdo z nás se ostatně někdy neocitl v podobné situaci. Seriál o králících z klobouku patří k těm nejrozsáhlejším kresleným seriálům, které v produkci nejdříve Československé a později České televize vznikly. Na rozdíl od mnoha zahraničních animovaných seriálů se tým realizátorů příliš nezměnil. Pouze režiséra Václava Bedřicha nahradil při režii závěrečných dílů jeden z animátorů seriálu Miroslav Walter. A protože ti dva braši z kouzelníkova klobouku rozhodně patří k těm večerníčkovským hrdinům, kterým jejich oblíbenost mezi malými i velkými diváky zajistila nesmrtelnost, můžete se s nimi setkávat také v nových pokračováních na cestách.

CZ dabing 119 Kč
St 24. 7. 18:30
BALT pro pejskyDogman (2018)

Drama
Itálie / Francie, 2018, 102 min ČSFD

Do našeho kina můžete na všechny představení s pejskem, ale pouze u představení Balt pro pejsky tak budou v kinosále připraveny pelíšky, voda a také Sušené vepřové ucho pro každého pejska. Každý film v tomto cyklu má vždy hlavního hrdinu psa.

Na chudém předměstí mezi metropolí a divočinou platí jen zákon nejsilnějšího. Marcello (Marcello Fonte) zde dělí svůj čas mezi práci v skromném salónu pro psy a láskyplnou péči o dceru (Alida Baldari Calabria). Bohužel do jeho života zasahuje i neurvalý Simoncino (Edoardo Pesce), bývalý boxer a surovec, který terorizuje celé okolí. Drobného a citlivého Marcella k němu poutá nejednoznačný a ponižující vztah. Ve snaze vrátit svému životu důstojnost naplánuje zoufalou pomstu a jeho akce vede k nečekanému výsledku.

CZ titulky 199 Kč
Čt 25. 7. 18:30
Rumové kinoThe VelociPastor

Komedie / Horor
USA / Čína, 2017, 75 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Po tom, čo kňaz stratí svojich rodičov, odcestuje do Číny, kde získa záhadnú schopnosť, ktorá mu umožňuje zmeniť sa na dinosaura. Spočiatku ho táto nová moc desí, ale prostitútka ho presvedčí, aby ju použil na boj proti zločinu. A nindžom.

CZ titulky Vyprodáno
Pá 26. 7. 18:30
Rumové kinoSlotherhouse (vraždící lenochod)

Komedie / Horor / Thriller
Finsko, 2018, 60 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Emily Young (Lisa Ambalavanar), studentka posledního ročníku, chce být zvolena prezidentkou svého dívčího spolku. Osvojí si roztomilého lenochoda a myslí si, že se může stát novým maskotem a pomoci jí vyhrát, dokud řada smrtelných nehod neoznačí lenochoda za hlavního podezřelého z vražd.

CZ titulky Vyprodáno
Út 30. 7. 16:00
BALT pro dětiKrtkova dobrodružství 

Rodinný / Krátkometrážní / Animovaný
Česko, 1974 až 2000, 9x 5-10 min (68 min), ČSFD

Od dob, kdy „krtek ke kalhotkám přišel“, uplynula už pěkná řádka let. Přesto tenhle nestárnoucí hrdina dál baví nové a nové generace dětí. Snad proto, že má dobré srdce a věčně udivené oči. Pro to vám představujeme soubor 9 méně známých krátkých filmů o krtečkovi.

Krátké filmy: Krtek a oslava, Krtek a šťoura, Krtek a kamarádi, Jak štěňátko chtělo malé
pejsky, Krtek a zajíček, Nebuďte mamuty, Krtek a kachničky,Krtek a
myška, Tylínek, Krtek a houby,

CZ dabing 119 Kč
Út 30. 7. 18:30
Klasické kinoParazit (korejské Pulp Fiction)

Drama / Komedie / Thriller
Jižní Korea, 2019, 132 min , ČSFD

Černá komedie režiséra Bong Joon-hoa (SnowpiercerOkja) sleduje chudou, ale mazanou čtyřčlennou rodinu, která se rozhodne infiltrovat do bohaté domácnosti byznysmena Parka. Co se může stát, když se setkají dva tak odlišné světy? Originální dílo mistrovsky pracuje s prvky thrilleru, dramatu i satiry a přináší vtipný a nepředvídatelný divácký zážitek. Parazit byl oceněný Zlatou palmou a podle mnohých ohlasů se tak stal nejzábavnějším vítězem festivalu v Cannes od dob Pulp Fiction.

CZ titulky Vyprodáno
St 31. 7. 18:30
Klasické kinoStopařův průvodce po Galaxii

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi
USA / Velká Británie, 2005, 104 min, ČSFD

Země je navždy vymazána z vesmírné mapy kvůli stupidní pilnosti těch nejodpornějších tvorů v celém vesmíru. Vteřinu před tím je zachráněn jeden z pozemšťanů, Artur Dent. Jeho mimozemský přítel v lidské podobě, Ford Prefect, ho vezme s sebou na vesmírný stop a oba se tak ocitají na lodi ničitelů Země. Tím začíná nešťastné vesmírné dobrodružství s hledáním základní otázky života, vesmíru a vůbec. Denta na něm doprovází dvouhlavý galaktický prezident Zafod Bíblbrox, jeho pozemská přítelkyně Trillian a neskutečně paranoidní android Marvin.

CZ titulky Vyprodáno
Čt 1. 8. 18:30
Rumové kinoCarousHELL (vraždící jednorožec)

Komedie / Horor
USA, 2016, 70 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Film CarousHell je jasným důkazem že plastového jednorožce není radno naštvat. Příběh se točí kolem klasického kolotoče, na kterém naleznete jednorožce, který už má všeho dost. Jednorožec, se vymaní ze svého karnevalového pekla a pustí se do krvavého řádění pomsty lidstvu.

CZ titulky Vyprodáno
Čt 1. 8. 21:30
Letní kinoZombeavers (Zombie bobři)

Komedie / Horor
USA, 2014, 77 min, ČSFD

Užíjte si letní kino v krásném areálu Gabriel Loci pod záštitou Kina Balt. Můžete se těšit na rum a béčkový letní film.

Vodič nákladného auta medicínskej firmy Mamaroneck prevážajúcej toxický odpad sa sústredil na písanie SMS správy viac ako na riadenie svojho vozidla. Odniesol si to chudák jeleň, ktorý sa rozhodol odpočinúť si práve uprostred cesty. Navyše, jeden zo sudov sa uvoľnil a odkotúľal do neďalekého potoka, ktorý ho odplavil až k hrádzi z dreva a blata, obývanej bobrou rodinou. Krátko na to sa trio dievčat Jenn, Zoe a Mary rozhodlo stráviť víkend na chate neďaleko spomínaného jazera. Mala to byť pôvodne babská jazda, ale ako to už býva, plány sa menia. Na scéne sa objavila trojica mládencov, čo by nemuselo byť vôbec zlé. Čo je oveľa horšie, zelený sliz zo zapotrošeného barelu zmenil bobrov v zombie, ktorí dostali chuť zahryznúť sa do niečoho oveľa šťavnatejšieho ako drevo..

CZ titulky od 149 kč
Pá 2. 8. 18:30
Rumové kinoBad CGI Sharks (Nejhorší 3D grafika žraloka)

Dobrodružný / Komedie / Horor
USA, 2019, 93 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Dva bratři se musí znovu dát dohromady a držet při sobě, když scénář, který píšou nechá oživit špatně na animovaného žraloka. Který je chce sežrat.
Popis je zbytečný raději si pusťte trailer.

CZ titulky 389 Kč
Po 5. 8. 18:30
Klasické kinoGalaxy Quest

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi
USA, 1999, 102 min, ČSFD

Odvážná posádka lodi NSEA ochránce – velitel Peter Quincy Taggart (Tim Allen), poručík Tawny Madison (Sigourney Weaver) a Dr. Lazarus (Alan Rickman) – vyráží na čtyřletou napínavou a často nebezpečnou misi do vesmíru… a pak je natáčení jejich seriálu zrušeno! Nyní, o dvacet let později mimozemšťani bránící se útoku omylem považují vysílání Galaxy Questu za „historické dokumenty“ a teleportují posádku bývalých herců, aby zachránili vesmír. Ti, aniž by měli scénář, režiséra a nebo ponětí, co si počít, musí podat výkony svých životů. 

CZ titulky Vyprodáno
Út 6. 8. 17:30
Klasické kinoNekonečný příběh

Fantasy / Dobrodružný / Rodinný / Drama
Západní Německo / USA, 1984, 94 min , ČSFD

Desetiletý Bastian se před zlými spolužáky ukryje do obchodu, kde najde starobylou knihu, o které mu její majitel řekne, že číst ji je nebezpečné. Bastian ale neodolá a začne číst poutavý příběh o zázračné říši Fantasie, kterou ničí všepožírající Nicota. Vládkyně říše povolala statečného chlapce Atreje, aby říši zachránil, ale Bastian zjistí, že on sám se stal součástí příběhu, a pravě on může s pomocí pohádkových tvorů Fantazii zachránit. Najde ale v sobě dostatek síly a odvahy? Fantastické dobrodružství muže začít! 

CZ titulky 140 Kč
Út 6. 8. 20:30
Klasické kinoKostka (oblíbený film Kina Balt)

Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
Kanada, 1997, 90 min , ČSFD

Šest cizích lidí ve vězení budoucnosti, které tvoří nekonečná řada vzájemně propojených cel ve tvaru kostky. Psycholožka, policista, profesionální zloděj a dospělý autista netuší, kde jsou a jak se tam dostali. Ale brzy zjistí, že každý z nich má schopnosti, které jim mohou pomoci k úniku. Napětí však vyvolává konflikty a jejich společné úsilí dostává trhliny. Přežijí, jen když odloží stranou vzájemnou nevraživost a začnou spolupracovat. Je to jediná cesta ke svobodě. Spojí své síly nebo zahynou? Kdo se dostane ven? 

CZ titulky 140 Kč
St 7. 8. 16:00
BALT pro dětiKrtek a oslava

Rodinný / Krátkometrážní / Animovaný
Československo, (1995), 68 min , ČSFD

Zvířátka se scházejí a pořádají oslavu. Krteček chce upéct něco dobrého, ale ostatní si myslí, že u něj hoří a málem ho vytopí. Krteček se ale prokope ven a voda ho vyplaví. Koláčky uschnou a všichni si na nich pochutnají.

CZ dabing 119 Kč
Čt 8. 8. 18:30
Rumové kinoThanksKilling (Vraždící krocan)

Komedie / Horor / Thriller
USA, 2009, 70 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Film o vraždícím krocanovi který se mstí už od 16 století lidem za díkůvzdání. Nic víc není potřeba k filmu psát. Jde o originální a velice krvavý brak.

CZ titulky Vyprodáno
Pá 9. 8. 18:30
Rumové kinoKiller Piñata

Komedie / Horor
USA, 2015, 87 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas+ neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Posedlá piňata, která se chce pomstít za krutost, kterou lidstvo způsobilo jejímu druhu, likviduje skupinu přátel jednoho po druhém v nekonečné noci hrůzy.

CZ titulky Vyprodáno
So 10. 8. 21:30
Letní kinoThe Toxic Avenger (Troma)

Komedie / Akční / Sci-Fi / Horor
USA, 1984, 87 min , ČSFD

Užíjte si letní kino v krásném areálu Gabriel Loci pod záštitou Kina Balt. Můžete se těšit na rum a béčkový letní film.

Do rukou se vám dostává vlajková loď všech kultovních úchyláren. Důkaz toho, že toxický odpad je věc vysoce pozitivní, přinášející lidstvu dobro a že z nás, malých lidiček bez šance, může udělat hrdiny bez bázně a hany. Stejně tak, jako pomohl Melvinovi – čističi z města Tromaville – rychle dospět v mocného Toxic Avangera, může určitě pomoci i nám.

CZ titulky od 149 kč
Po 12. 8. 18:30
Klasické kinoThe Crow (Vrána „prokletý“ film)

Akční / Drama / Fantasy / Thriller
USA, 1994, 102 min, ČSFD

Láska je věčná. Kultovní americký film o pomstě ze záhrobí, během jehož natáčení tragicky zahynul představitel hlavní role Brandon Lee.
Lidé kdysi věřili, že když někdo zemře, přenese vrána jeho duši do říše mrtvých. Ale někdy se stane něco tak hrozného, že duše si s sebou nese strašlivý zármutek a nedostává se jí klidu. V takovém případě někdy, ale opravdu jen někdy může vrána duši přinést zpátky, aby vše špatné napravila.

CZ titulky 140 Kč
Út 13. 8. 16:00
BALT pro dětiMach a Šebestová na prázdninách

Animovaný / Komedie / Rodinný
Československo, 1985, 69 min, ČSFD

Žáci III. B. Mach a Šebestová a jejich věrný pes Jonatán prožili svá legrační i poučná dobrodružství již v roce 1976 ve snímku O utrženém sluchátku. Právě toto kouzelné sluchátko dokáže splnit každé přání. Celovečerní film vznikl z třinácti krátkých snímků televizního seriálu spojených krátkými dotáčkami. Školáci využívají kouzelného sluchátka vždy jen pro dobrou věc, a tak i když občas něco zkazí, nakonec vše dopadne tak, jak to má v pohádkovém vyprávění být. Poslední nově natočený díl je o jejich dětech Machovi a Machové, kteří s pomocí sluchátka pomohou věčným repetentům Horáčkovi a Pažoutovi

CZ dabing 119 Kč
Út 13. 8. 18:30
Klasické kinoMortal Kombat 1995

Fantasy / Akční / Dobrodružný
USA, 1995, 101 min, ČSFD

Mortal Kombat je jedna z nejpopulárnějších herních sérií historie. V roce 1995 se dočkala také osobité filmové verze. Její tvůrci se snaží maximálně zachovat styl počítačové hry, a tak je vlastně celý příběh pouze řadou atraktivních soubojů různých protivníků. Na počátku démonický zloduch a polykač duší Shang Tsung různými úskoky přiláká na palubu starobylé plachetnice skupinu bojovníků – mnicha Liu Kanga, který chce pomstít smrt svého mladšího bratra, herce Johnnyho Cage, kterého už nebaví hrát v hloupých filmech, policistku Sonju Bladeovou, která pronásleduje nebezpečného zločince. Loď trojici odveze do jiné dimenze, kde se má na tropickém ostrově celý turnaj konat. Jejich rádcem a duchovním vůdcem se stane mystický Lord Rayden, bůh hromu a blesku. Ten hrdinům odhalí, že jejich vítězství či prohra rozhodne o příští budoucnosti světa, protože nejde o obyčejný turnaj, ale o mystické střetnutí dobra a zla. 

CZ titulky 140 Kč
St 14. 8. 18:30
Klasické kinoSvatba Jiřího káry + Dokument o jeho životě
Kárapaper Editable

Dokument / komedie
Česko, 2000, 26 min + 2024, 34 min ČSFD

Svatba Jiřího Káry: Tento amatérský film je záznamem svatebního obřadu z roku 2000, během kterého si řekli své „ano“ Jiří Kára a Blanka Divišová. Autentický náhled do světa „dolních deseti tisíc“ si získal početné publikum především na serveru YouTube.com, a díky prezentaci naprosté nonkonformity zúčastněných před, během i po obřadu má dnes až kultovní status. Vzhledem k osudům svatebčanů lze tento záznam vnímat také jako tragikomickou výpověď o životě pražských alkoholiků a drogově závislých spoluobčanů.

Dokument o životě Jiřího Káry: Dokument, který se nebere vážně ale přináší divákům mnoho nových informací a zajímavostí o životě Jiřího Káry. Dokument točíme amatérsky přímo v rámci Kina Balt a můžete se těšit na mnoho kreativních nápadů. Máte jedinečnou možnost se účastnit testovací projekce před premiérou na filmovém festivalu Naruby a ovlivnit tak výslednou podobu.

CZ dabing Vyprodáno
St 14. 8. 21:00
Klasické kinoSvatba Jiřího káry + Dokument o jeho životě
Kárapaper Editable

Dokument / komedie
Česko, 2000, 26 min + 2024, 34 min ČSFD

Svatba Jiřího Káry: Tento amatérský film je záznamem svatebního obřadu z roku 2000, během kterého si řekli své „ano“ Jiří Kára a Blanka Divišová. Autentický náhled do světa „dolních deseti tisíc“ si získal početné publikum především na serveru YouTube.com, a díky prezentaci naprosté nonkonformity zúčastněných před, během i po obřadu má dnes až kultovní status. Vzhledem k osudům svatebčanů lze tento záznam vnímat také jako tragikomickou výpověď o životě pražských alkoholiků a drogově závislých spoluobčanů.

Dokument o životě Jiřího Káry: Dokument, který se nebere vážně ale přináší divákům mnoho nových informací a zajímavostí o životě Jiřího Káry. Dokument točíme amatérsky přímo v rámci Kina Balt a můžete se těšit na mnoho kreativních nápadů. Máte jedinečnou možnost se účastnit testovací projekce před premiérou na filmovém festivalu Naruby a ovlivnit tak výslednou podobu.

CZ dabing Vyprodáno
Čt 15. 8. 18:30
Rumové kinoDeath Toilet (Záchod smrti)

Akční / Sci-Fi / Komedie
Finsko, 2018, 60 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Když se vietnamský veterán Brett Baxter vrátí domů, aby vyřídil záležitosti svého mrtvého bratra, brzy si uvědomí, že jeho toaleta může být ztělesněním Satana.

CZ titulky 389 Kč
Pá 16. 8. 18:30
Rumové kinoAfričtí kung-fu nacisté

Akční / Komedie / Horor
Japonsko / Ghana / Německo, 2020, 84 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Příběh vypráví o Adolfu Hitlerovi, který ve svém bunkru na konci prohrané války nespáchal sebevraždu jak je známo, ale místo toho uprchl ve své ponorce na africký kontinent. Spolu se svou novou pravou rukou, nechvalně známým japonským vojenským vůdcem Hideki Tojem a Göringem, plánuje znovu dobýt svět – počínaje africkou Ghanou. S pomocí svých věrných Hitler zničí africkou kung fu školu a zabije jejího vůdce. Přeživší žák kung fu školy Addae, který truchlí pro svého pána, se rozhodne pomstít účastí na Hitlerově turnaji bojových umění.

CZ titulky Vyprodáno
So 17. 8. 15:00
Rumové kinoRubber (Vraždící pneumatika)

Komedie / Horor
Francie / Angola / USA, 2010, 82 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Když Robert, neživá pneumatika, objeví své destruktivní telepatické schopnosti, zaměří svou pozornost na jedno pouštní město a zejména ho zaujme záhadná krásná žena, tou je doslova posedlý…
Hororová komedie režiséra Quentina Dupieuxe vypráví příběh obyčejné pneumatiky pohozené v kalifornské poušti, která náhle nevysvětlitelně ožije. Jakási záhadná síla udržuje pneumatiku jménem Robert v pohybu a jak se řítí silnicí, objeví v sobě telepatické síly, díky nimž dokáže zničit cokoliv se mu zachce.

CZ titulky 389 Kč
So 17. 8. 20:00
Rumové kinoPříšera z Michiganského jezera (od tvůrce Stovky Bobrů)

Dobrodružný / Komedie / Akční / Fantasy / Horor
USA, 2018, 78 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas+ neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

 Báchorka o podivínském námořníkovi, který se svou chaotickou posádkou vyráží zrychtovat pomstu na bestii, jež ho připravila o otce, se v Tewsových rukou mění v pollockovskou explozi low-cost kreativity. Ručička vyprávěcího kompasu se zběsile protáčí mezi všemi póly fantasmagorie a Tews, stejně jako ústřední mořský vlk (kterého sám ztvárnil), směřuje svou nakažlivým šílenstvím juchající filmovou bárku do vod divoce běsnící obrazotvornosti. Vizuální nápady, scenáristické piruety a přízemní i sofistikované humory se valí ve zběsilém tempu. A diváky tak čeká velkolepě vyšinutá, trikově úchvatná a dokonce i nečekaně cinefilní odysea, která je stejnou měrou geniálně originální jako vychlastaně dementní.

CZ titulky Vyprodáno
Po 19. 8. 18:30
Klasické kinoInterstellar

Sci-Fi / Dobrodružný / Drama
USA / Velká Británie / Kanada, 2014, 169 min , ČSFD

Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.

CZ titulky 140 Kč
Út 20. 8. 17:00
BALT pro dětiRumburak

Pohádka / Komedie
Československo, 1984, 90 min, ČSFD

Čaroději druhé kategorie Rumburakovi se ve světě lidí nevede nejlépe. Přes den poletuje po světě jako havran a lidské podoby si může užívat jen v noci. Největším a vlastně jediným jeho potěšením je půvabná krasobruslařka Helenka Trojanová, která každé ráno trénuje na zimním stadiónu. Naopak největší nepříjemností je inženýr Zachariáš, zavilý nepřítel zvířat, který po něm každý den střílí, a navíc se vytrvale dvoří Helence. Rumburak by se chtěl vrátit do říše zvířat, to by si však musel vzpomenout na odpovídající zaklínadlo. Zdá se, že největší šancí je spolupráce s počítačem, přezdívaným Kecálek. Znovunalezené zaklínadlo se však dostane do rukou Zachariáše, který se s jeho pomocí rozhodne nechat zmizet všechna zvířata.

CZ dabing 119 Kč
Út 20. 8. 20:30
Klasické kinoMars útočí!

Komedie / Sci-Fi / Akční
USA, 1996, 106 min, ČSFD

Z rudé planety zamíří k Zemi stovky létajících talířů. Zatímco americký prezident řeší otázku, zda chystat uvítací projev, nebo vyhlásit pohotovost armádě, zbytek světa žije obvyklými starostmi. Ovšem jen do chvíle, než marťané zlikvidují uvítací výbor, poté americký kongres a vzápětí zaútočí po celém světě. Zvesela a s nebývalou vynalézavostí, pokud jde o způsoby zabíjení. Hravě přitom odrazí všechny pokusy o protiútok, a tak se zdá, že dny lidstva jsou sečteny. Až Richie Norris, kterému se podaří zachránit před smrtí svou babičku, přijde na to, že jedinou účinnou zbraní proti marťanům je její oblíbená písnička, Indiánská píseň lásky v podání Slima Whitmana. Zanedlouho zní písnička ze všech reproduktorů a Marťané padají jako mouchy. Možná, že se lidstvu přece jen podaří přežít.

CZ dabing 140 Kč
Čt 22. 8. 18:30
Rumové kinoThe VelociPastor

Komedie / Horor
USA / Čína, 2017, 75 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Po tom, čo kňaz stratí svojich rodičov, odcestuje do Číny, kde získa záhadnú schopnosť, ktorá mu umožňuje zmeniť sa na dinosaura. Spočiatku ho táto nová moc desí, ale prostitútka ho presvedčí, aby ju použil na boj proti zločinu. A nindžom.

CZ titulky Vyprodáno
Pá 23. 8. 18:30
Rumové kinoVelké kozy na Havaji

Akční / Krimi / Komedie
USA, 1987, 96 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Geneticky upravený had je na útěku a hrozí, že vyhladí veškerou populaci ostrova čítající dva turisty a pašeráky diamantů. Nicméně je nutné, aby pašeráci byli předáni do rukou zákona a ne krvelačné fantazii matky přírody. Na ostrov se proto neprodleně vydává parta sličných agentek a agentů, aby vzniklou situaci vyřešili. Během pátrání narazí na nespočet překážek. Budou se muset mnohokrát převléci, koupat se bez plavek a vypořádat se s rozličnými nebezpečnými živly, jakožto i s ozbrojeným skateboardistou a nepřekonatelným hráčem frisbee.

CZ titulky Vyprodáno
Po 26. 8. 18:30
Rumové kinoDruhé narozeniny kina Balt (Tajné Rumové promítání)
2 Narozeniny

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Protože budeme slavit druhé narozeniny tak jsme si pro vás přichystali speciální rumové promítání. Co vám pustíme za film si necháme jako překvapení. Jediné, co vám mohu říci je, že jste ho určitě neviděli a za nás je to nejlepší béčko za posledních 20 roků. Po promítání pro vás máme přichystaný vědomostní kvíz, kde budete soutěžit o mnoho tematických cen. Přijďte s námi oslavit druhé narozeniny a pořádně to zapít ať jsme zdraví.

CZ titulky Vyprodáno
Út 27. 8. 18:30
Klasické kinoPár Pařmenů
2210 49351644374 9818 N

Parodie
Česko, 2004, 166 min, ČSFD

Děj filmu je naprosto stejný jako Pán prstenů: Společenstvo prstenu, zde se jedná pouze o český dabing, který je pojat netradiční (vulgární) formou, která je ovšem velmi vtipná. Určeno pro fanoušky parodií, a především pro všechny třicátníky kteří na tomto vyrůstaly.

CZ dabing Vyprodáno
St 28. 8. 18:30
Rumové kinoDruhé narozeniny kina Balt (Tajné Rumové promítání)
2 Narozeniny

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Protože budeme slavit druhé narozeniny tak jsme si pro vás přichystali speciální rumové promítání. Co vám pustíme za film si necháme jako překvapení. Jediné, co vám mohu říci je, že jste ho určitě neviděli a za nás je to nejlepší béčko za posledních 20 roků. Po promítání pro vás máme přichystaný vědomostní kvíz, kde budete soutěžit o mnoho tematických cen. Přijďte s námi oslavit druhé narozeniny a pořádně to zapít ať jsme zdraví.

CZ titulky Vyprodáno
Čt 29. 8. 18:30
Rumové kinoÚtok zabijáckých koblih (Attack of the Killer Donuts)

Horor / Akční / Komedie
USA, 2016, 81 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas+ neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Johnny žije se svou matkou, která ho neustále peskuje za jeho lenost. Přestože doma nehne ani prstem, chodí si vydělávat do nedalekého obchodu s donuty, kde pracuje v kuchyni. Jednoho dne se za ním staví jeho strýc Luther, potrhlý vědec, který ve své sklepní laboratoři dělá tajné pokusy. Dojde však k potyčce mezi ním a majitelem obchodu, při které se nedopatřením dostane zkumavka s podivnou látkou až do fritézy, kde se koblihy smaží. A je zaděláno na pořádný průšvih. Obyvatelé malého městečka jsou zanedlouho napadeni ozubenými koblihami, které dokáží plivat žíravinu. Johnny, spolupracovnice Michelle, známý Howard a strýc Luther musí urychleně přijít na způsob jak vražedné donuty zastavit dřív, než pozabíjí všechny lidi ve městě…

CZ titulky Vyprodáno
Pá 30. 8. 18:30
Rumové kinoKulky spravedlnosti (prasečí lidé)

Horor / Sci-Fi / Akční
Kazachstán / Bulharsko, 2019, 76 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Kazachstánský horor s Dannym Trejem v jedné z hlavních rolí? Ano, prosím! Tohle je opravdu něco pro všechny fanoušky bizáru. Představte si USA zmítané třetí světovou válkou. Americká vláda ze zoufalství vymyslí program na výrobu supervojáků a zkouší propojit lidskou a prasečí DNA. Šílený experiment se zdaří… tak napůl. O 30 let později společnost ovládají tzv. Rypáci, speciální druh mutantů, který „obyčejné“ lidi pěstuje jako potravu. Hrstka odvážných přeživších vytvořila odboj, který se z posledních sil snaží nový světový řád zvrátit. Ukrytí v protiatomovém bunkru se nezdolní bojovníci pokouší přijít na to, co Rypákům dodává sílu, aby mohli zasadit finální úder. 

CZ titulky 389 Kč
Po 2. 9. 18:00
Klasické kinoKouř

Komedie / Muzikál
Československo, 1990, 89 min, ČSFD

Prazvláštní muzikál o prazvláštních létech… Kultovní snímek s podtitulem „Rytmikál totalitního věku“ vypráví příběh mladého inženýra Mirka, který přichází na své nové působiště se zcela bizarním a nepochopitelným výstřelkem – že chce pilně a poctivě pracovat, což vzbudí nemalé pozdvižení. Tímto naprosto bezelstným přístupem ale následně mimoděk uvádí do chodu místní dějiny, a ocitá se uprostřed otevřené vzpoury… Po svém celovečerním debutu Pražská pětka z roku 1988 si režisér Tomáš Vorel opět zvolil satirickou látku a dle svého studentského snímku ING. z roku 1985 natočil s Lumírem Tučkem, spoluscenáristou a autorem písňových textů, z Recitační skupiny Vpřed dnes již kultovní film s tolik typickou poetikou divadla Sklep, kde se vážné mísí s nevážným, ironie s obdivem, realita s bizarností a skutečnost s absurditou. Realizační práce začaly ještě na sklonku komunistického režimu v roce 1988 a natáčet se začalo v lednu roku 1990. O rok později si v únoru 1991 film odbyl premiéru, ale v kinech bez výraznější divácké odezvy zapadl. Se znovuobjevováním Kouře se z něj však pozvolně stal nadčasový fanouškovský fenomén, vyznačující se ojedinělým humorem, svérázným pojetím muzikálu a také skeptickým pohledem na revoluci, jejíž výdobytky nakonec připomínají pořádky staré.

CZ dabing 140 Kč
Út 3. 9. 18:30
Klasické kinoKomando (VHS edice rychlodabing)

Akční / Dobrodružný / Komedie / Thriller
USA, 1985, 87 min, ČSFD

V kooperaci s autorem dokumentu Králové videa (Petr Svoboda) vám přinášíme kultovní snímky s původním rychlodabingem. Pro ty, kteří nevědí, co je rychlodabing, tak se jedná o nadabování celého filmu jedním hlasem. Autoři měli vždy jen jeden pokus, a proto slyšíte ve filmu zvonící telefon, manželskou hádku nebo křičícího muže z okna. Pro některé půjde o připomenutí času minulých a pro ostatní o velice zábavnou vsuvku.

Plukovník John Matrix opustil speciální elitní jednotku a nyní žije se svou dcerou Jenny na venkově. Na jeho usedlost přilétá generál Kirby a varuje ho, že ho chce kdosi zabít. Johnův bývalý kolega z jednotky, kapitán Bennett, kterého John kdysi vyhodil, se mu chce pomstít, a proto se spolčil s diktátorem Ariusem z latinskoamerického Valverde, který žije v exilu. Arius chce znovu své zemi vládnout a připravuje puč… Bennett nechá unést Johnovu dceru Jenny a Matrixe zajme.

CZ rychlodabing Vyprodáno
St 4. 9. 18:30
Klasické kinoPříšera z Michiganského jezera (od tvůrce Stovky Bobrů)

Dobrodružný / Komedie / Akční / Fantasy / Horor
USA, 2018, 78 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas+ neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

 Báchorka o podivínském námořníkovi, který se svou chaotickou posádkou vyráží zrychtovat pomstu na bestii, jež ho připravila o otce, se v Tewsových rukou mění v pollockovskou explozi low-cost kreativity. Ručička vyprávěcího kompasu se zběsile protáčí mezi všemi póly fantasmagorie a Tews, stejně jako ústřední mořský vlk (kterého sám ztvárnil), směřuje svou nakažlivým šílenstvím juchající filmovou bárku do vod divoce běsnící obrazotvornosti. Vizuální nápady, scenáristické piruety a přízemní i sofistikované humory se valí ve zběsilém tempu. A diváky tak čeká velkolepě vyšinutá, trikově úchvatná a dokonce i nečekaně cinefilní odysea, která je stejnou měrou geniálně originální jako vychlastaně dementní.

CZ titulky 140 Kč
Čt 5. 9. 18:30
Rumové kinoSocialistický Zombi Mord

Horor
Slovensko, 2014, 94 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Sovietsky tajný experiment, ktorý mal slúžiť na paralyzovanie armády imperialistického nepriateľa socializmu rozšírením agresívnej smrteľnej nákazy (kódové meno Zaraza) sa vymkol spod kontroly a musel byť ukončený. Vinou súdruha neznámeho vojaka sa zvyšná vzorka bojového plynu dostala pod falošným označením dymovníc do konvoja inváznych vojsk varšavskej zmluvy smerujúceho na územie Slovenska. O niekoľko rokov neskôr sa tento plyn použije pri rutinnom stredoškolskom brannom cvičení a nakazí nič netušiacich študentov. Malá skupinka žiakov bojuje o prežitie, ich jediným problémom však nie sú len agresívni nakazení spolužiaci, ale aj školník (bývalý dôstojník SPECNAZ), ktorý sa snaží za každú cenu zabrániť hroziacej medzinárodnej blamáži.

SK dabing 389 Kč
Pá 6. 9. 18:30
Rumové kinoLlamageddon (lamy z vesmíru)

Komedie / Sci-Fi
USA, 2015, 69 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Zabijácká lama z vesmírné lodi která havarovala na zemi. Přináší smrt a zkázu každému, kdo jí stojí v cestě.

CZ titulky Vyprodáno
So 7. 9. 19:30
Rumové kinoKiller Piñata

Komedie / Horor
USA, 2015, 87 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas+ neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Posedlá piňata, která se chce pomstít za krutost, kterou lidstvo způsobilo jejímu druhu, likviduje skupinu přátel jednoho po druhém v nekonečné noci hrůzy.

CZ titulky 389 Kč
Po 9. 9. 18:30
Klasické kinotata_bojs.doc (kino novinka)

Dokumentární / Sci-Fi
Česko, 2024, 95 min, ČSFD

„Pěšáci“, „Attention Aux Hommes!“, „Tanečnice“, „Opakování“… S výčtem známých hitů pražské kapely Tata Bojs by se dalo dlouho pokračovat. Vždy energičtí, za dobu své existence mnohokrát jiní, precizní ve svém koncepčním přístupu k vizuálnímu a hudebnímu uchopení jednotlivých alb a vystoupení. Není divu, že se Marek Najbrt rozhodl nejít cestou konvenčního dokumentu. Příběh kapely vypráví formou hravé koláže, složené z bohatých archivů, záznamů koncertů i futuristických hraných vsuvek s herci z divadla Vosto5. Před očima se nám tak skládá obraz osobité kapely, jež se i přes alternativní povahu své tvorby po právu řadí mezi přední tuzemské hudebníky.

CZ dabing 140 Kč
Út 10. 9. 17:30
Klasické kinoSvatba Jiřího káry + Dokument o jeho životě (Mortal Kára)

Dokument / komedie
Česko, 2000, 26 min + 2024, 34 min ČSFD

Svatba Jiřího Káry: Tento amatérský film je záznamem svatebního obřadu z roku 2000, během kterého si řekli své „ano“ Jiří Kára a Blanka Divišová. Autentický náhled do světa „dolních deseti tisíc“ si získal početné publikum především na serveru YouTube.com, a díky prezentaci naprosté nonkonformity zúčastněných před, během i po obřadu má dnes až kultovní status. Vzhledem k osudům svatebčanů lze tento záznam vnímat také jako tragikomickou výpověď o životě pražských alkoholiků a drogově závislých spoluobčanů.

Dokument o životě Jiřího Káry: Dokument, který se nebere vážně ale přináší divákům mnoho nových informací a zajímavostí o životě Jiřího Káry. Dokument točíme amatérsky přímo v rámci Kina Balt a můžete se těšit na mnoho kreativních nápadů. Máte jedinečnou možnost se účastnit testovací projekce před premiérou na filmovém festivalu Naruby a ovlivnit tak výslednou podobu.

CZ dabing 140 Kč
St 11. 9. 17:30
Klasické kinoSvatba Jiřího káry + Dokument o jeho životě (Mortal Kára)

Dokument / komedie
Česko, 2000, 26 min + 2024, 34 min ČSFD

Svatba Jiřího Káry: Tento amatérský film je záznamem svatebního obřadu z roku 2000, během kterého si řekli své „ano“ Jiří Kára a Blanka Divišová. Autentický náhled do světa „dolních deseti tisíc“ si získal početné publikum především na serveru YouTube.com, a díky prezentaci naprosté nonkonformity zúčastněných před, během i po obřadu má dnes až kultovní status. Vzhledem k osudům svatebčanů lze tento záznam vnímat také jako tragikomickou výpověď o životě pražských alkoholiků a drogově závislých spoluobčanů.

Dokument o životě Jiřího Káry: Dokument, který se nebere vážně ale přináší divákům mnoho nových informací a zajímavostí o životě Jiřího Káry. Dokument točíme amatérsky přímo v rámci Kina Balt a můžete se těšit na mnoho kreativních nápadů. Máte jedinečnou možnost se účastnit testovací projekce před premiérou na filmovém festivalu Naruby a ovlivnit tak výslednou podobu.

CZ dabing 140 Kč
St 11. 9. 20:30
BALT na slepoNechte se překvapit…

Konec rozhodování, na jaký film se vydáte. Přijďte k nám bez rizika na slepo a nechte se překvapit. Vstupné je dobrovolné, a pokud jste již film viděli a nechcete se dívat znovu, tak si s pořadatelem můžete dát pivo a poklábosit o životě (na účet podniku).

CZ titulky / CZ dabing Vyprodáno
Čt 12. 9. 18:30
Rumové kinoAfričtí kung-fu nacisté

Akční / Komedie / Horor
Japonsko / Ghana / Německo, 2020, 84 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Příběh vypráví o Adolfu Hitlerovi, který ve svém bunkru na konci prohrané války nespáchal sebevraždu jak je známo, ale místo toho uprchl ve své ponorce na africký kontinent. Spolu se svou novou pravou rukou, nechvalně známým japonským vojenským vůdcem Hideki Tojem a Göringem, plánuje znovu dobýt svět – počínaje africkou Ghanou. S pomocí svých věrných Hitler zničí africkou kung fu školu a zabije jejího vůdce. Přeživší žák kung fu školy Addae, který truchlí pro svého pána, se rozhodne pomstít účastí na Hitlerově turnaji bojových umění.

CZ titulky Vyprodáno
Pá 13. 9. 18:30
Rumové kinoMuž, co zabil Hitlera a pak yettiho

Drama / Dobrodružný
USA, 2018, 98 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas+ neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Snímek „Muž, co zabil Hitlera a pak yettiho“ sleduje epické dobrodružství americké legendy, o které nikdy nikdo neslyšel. Calvin Barr (Sam Elliott / Aidan Turner) skrývá od druhé světové války tajemství, že je zodpovědný za atentát na Adolfa Hitlera. Teď, o desítky let později, ho vláda Spojených států znovu povolá na přísně tajnou misi.

CZ titulky 389 Kč
Po 16. 9. 18:30
Klasické kinoSpalovač mrtvol

Drama / Horor / Thriller / Psychologický / Komedie
Československo, 1968, 96 min, ČSFD

Film Spalovač mrtvol natočil režisér Juraj Herz podle stejnojmenné novely Ladislava Fukse. Jeho hrdina – zaměstnanec krematoria, je člověk nenormální, zatížený svým povoláním, psychopat a maniak, posedlý představou člověka jako mrtvoly a její přeměny v prach a popel. Člověk takto duševně narušený se dá pak snadno svést zrůdnou fašistickou ideologií k těm nejstrašnějším činům: zradě národa, ke kterému se dosud hlásil, udavačství, vraždám a spolupráci na masovém vyhlazování lidí. 

CZ dabing 140 Kč
Út 17. 9. 18:30
Klasické kinoPolicejní akademie (VHS edice rychlodabing)

Komedie / Krimi
USA, 1984, 96 min, ČSFD

V kooperaci s autorem dokumentu Králové videa (Petr Svoboda) vám přinášíme kultovní snímky s původním rychlodabingem. Pro ty, kteří nevědí, co je rychlodabing, tak se jedná o nadabování celého filmu jedním hlasem. Autoři měli vždy jen jeden pokus, a proto slyšíte ve filmu zvonící telefon, manželskou hádku nebo křičícího muže z okna. Pro některé půjde o připomenutí času minulých a pro ostatní o velice zábavnou vsuvku.

Nově zvolená starostka rozhodla, že každý, bez ohledu na velikost, váhu, pohlaví, vzhled či fyzickou sílu, může vstoupit do místní Policejní akademie a po jejím absolvování se stát ochráncem pořádku. Když velitel akademie, major Lassard, spatří nové adepty na místa policistů, směsici roztodivných postaviček, podivínů, nemotorů a nekňubů, přikáže svým podřízeným, aby jim dali pořádně zabrat a vyhnali jim z hlavy přání být policisty. Každý totiž může kdykoli školu opustit. Z davu dychtivých čekatelů na policejní odznak postupně vystupuje do popředí několik svérázných figurek: mohutný a poněkud těžkopádný černoch Moses Hightower, háklivý na každou narážku týkající se barvy kůže, lehce trhlý imitátor zvuků Larvell Jones, drobná a nesmělá černoška Laverne Hooks s vysokým dětským hlasem, bojácný tlouštík Leslie Barbara, fanatický pistolník Tackleberry a samozřejmě zlodějíček a povaleč Corey Mahoney. 

CZ rychlodabing 150 Kč
St 18. 9. 18:30
BALT pro pejskyVocasy na tripu

Komedie
USA, 2023, 93 min, ČSFD

Do našeho kina můžete na všechny představení s pejskem, ale pouze u představení Balt pro pejsky tak budou v kinosále připraveny pelíšky, voda a také Sušené vepřové ucho pro každého pejska. Každý film v tomto cyklu má vždy hlavního hrdinu psa.

Reg je extrémně roztomilý pes, bohužel jeho majitel Doug si to nemyslí, a tak se ho pokouší zbavit. Naloží vždycky Rega do dodávky, popojede s ním, hodí mu tenisák, a než hafan stačí přiběhnout zpátky, ufrnkne mu. Jenže Reg se pokaždé vrátí a má radost, že tuhle „hru“ vyhrál. Bohužel to platí jen do dne, kdy s ním Doug popojede opravdu hodně daleko. 

CZ titulky 199 Kč
Čt 19. 9. 18:30
Rumové kinoThe VelociPastor

Komedie / Horor
USA / Čína, 2017, 75 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Po tom, čo kňaz stratí svojich rodičov, odcestuje do Číny, kde získa záhadnú schopnosť, ktorá mu umožňuje zmeniť sa na dinosaura. Spočiatku ho táto nová moc desí, ale prostitútka ho presvedčí, aby ju použil na boj proti zločinu. A nindžom.

CZ titulky 389 Kč
Pá 20. 9. 18:30
Rumové kinoThe Room

Drama
USA, 2003, 99 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

V Česku a na Slovensku poměrně neznámé dílo si v zámoří získalo velkou pozornost publika a kultovní status. Je totiž obecně považováno za jeden z nejhorších filmů, které kdy byly natočeny. Hlavního hrdinu Johnnyho si vystřihl sám Wiseau. Johnny nadevše miluje svou nastávající ženu Lisu (Juliette Danielle). Ta je však s jejich vztahem stále méně spokojená a tak svede Johnnyho nejlepšího přítele Marka (Greg Sestero). Johnnymu se postupně hroutí svět, který se mu za posledních sedm let podařilo vybudovat.
Film přitahuje pozornost milovníků nepovedených snímků pro svůj až komický charakter, špatnou práci s herci a absurdní repliky postav. Wiseau je někdy označován za současného Eda Wooda. Promítání filmu se uskutečňuje za bouřlivých reakcí publika, které nahlas komentuje dění na plátně.

CZ titulky Vyprodáno
Po 23. 9. 18:30
Klasické kinoRobocop

Akční / Krimi / Thriller / Sci-Fi
USA, 1987, 102 min, ČSFD

Byl naprogramován tak, aby sloužil veřejnosti, udržoval pořádek, chránil nevinné, zneškodňoval zločince, kteří ovládli ulici. Napůl člověk, napůl stroj, ale celý policista – říkají mu RoboCop. Obří průmyslová společnost OCP převzala kontrolu nad policejním útvarem ve městě a od té chvíle přišlo o život 31 policistů. S rostoucí zločinností je třeba něco udělat. Vědcům a technikům se ale první pokus nezdaří – jejich robot zabije omylem nevinného člověka. Potřebují něco tak dokonalého, jako byl policista Murphy – než ho gangsteři rozstříleli na kousky – ale nezranitelného. Mladému vědci Mortonovi se podaří úžasná věc – spojí to, co zbylo z Murphyho s nejmodernější technikou a na světě je RoboCop – sen každého policejního náčelníka.

CZ titulky 140 Kč
Út 24. 9. 18:30
Klasické kinoChlupatá rodinka (Kino novinka)

Akční / Dobrodružný / Komedie
USA, 2024, 89 min, ČSFD

Rok v životě jedné specifické rodiny. Zachycuje každodenní život seskveče, záhadného chlupatého divokého muže ze severoamerických lesů, s takovou podrobností, že je prostě nezapomenutelný.

V mlžných lesích Severní Ameriky pravděpodobně poslední rodina seskvečů, záhadný druh divokých chlupatých lidí, během jednoho roku podniká absurdní, epickou, zábavnou a nakonec i dojemnou cestu. Tito chundelatí a ušlechtilí obři bojují o přežití, neboť jsou neustále nuceni čelit proměňujícímu se světu kolem sebe. Uznávaní režiséři David a Nathan Zellnerovi (Kumiko, lovec pokladů), spolu s Rileym Keoughem a Jessem Eisenbergem v hlavních rolích, vám přinášejí ten největší příběh o „severoamerickém Yettim“, jaký jste kdy viděli.

CZ titulky 140 Kč
Čt 26. 9. 18:30
Rumové kinoWho Killed Captain Alex? + Bad Black

Akční
Uganda, 2010 + 2016, 68+68 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas + neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Who Killed Captain Alex?: Příběh plný zvratů a emocí okořenění efekty, které ani v dnešní době nemají obdoby. Uganďani zkrátka ví, jak natočit pořádný biják u kterého nevydržíte v klidu sedět ani minutu, a u kterého nezůstane jedno oko suché. K tomu ještě legendární ‚‚VJ Emmie on da microphone‘‘ a máte nejlepší akční film, který kdy spatřil světlo světa.

Bad Black: Klidný lékař je vycvičen v umění komando pomsty chlapcem z ghetta jménem Wesley Snipes. V tomto filmu se dozvíte kdo zabil kapitána Alexe.

CZ titulky 389 Kč
Pá 27. 9. 18:30
Rumové kinoSurfoví náckové musí zemřít

Akční / Drama / Komedie / Horor
USA, 2018, 98 min, ČSFD

V rumovém kině dostanete v průběhu promítání 4 karibské rumy na degustaci + tapas+ neomezený počet perlivé/neperlivé vody. Pokud rum nepijete rádi tento lahodný nápoj nahradíme stejným počtem kusů skleniček vína nebo piva. Vše v ceně vstupného.

Los Angeles, blízká budoucnost. Ničivé zemětřesení zdemolovalo většinu města a při záchranných pracích je potřeba každého pomocníka, včetně policistů. Pláže, které jako jediné zůstaly pohromou nedotčeny, tak zůstávají bez dozoru a stávají se rejdištěm řady brutálních gangů. Tím nejdivočejším jsou Surfoví náckové, vládci Power Beach. Jejich vůdce Adolf má jasnou vizi o sjednocení všech gangů a kompletním ovládnutí pobřeží, ale nepočítá s jedním důležitým faktorem. Mamkou Washingtonovou, které Náckové zavraždili jediného syna. Stará žena, zdrcená ztrátou jediného dítěte, se rozhoduje, že Surfoví náckové musí zemřít. A jatka začínají!

CZ titulky 389 Kč
Po 30. 9. 18:30
Klasické kinoHříšný tanec (VHS edice rychlodabing)

Romantický / Drama / Hudební / Taneční
USA, 1987, 96 min, ČSFD

V kooperaci s autorem dokumentu Králové videa (Petr Svoboda) vám přinášíme kultovní snímky s původním rychlodabingem. Pro ty, kteří nevědí, co je rychlodabing, tak se jedná o nadabování celého filmu jedním hlasem. Autoři měli vždy jen jeden pokus, a proto slyšíte ve filmu zvonící telefon, manželskou hádku nebo křičícího muže z okna. Pro některé půjde o připomenutí času minulých a pro ostatní o velice zábavnou vsuvku.

Frances Housemanová, přezdívaná Baby, tráví s rodiči léto v hotelu pro movitější hosty. Tady se dosud poslušná dcera seznámí nejen s divokým rytmem tance, který je konzervativními hosty považován za hříšný, ale také s tanečním instruktorem Johnnym Castlem. A když Johnnyho taneční partnerka Penny zjistí, že je v jiném stavu, a nemůže se zúčastnit vystoupení v sousedním hotelu, souhlasí Johnny, že místo ní zatančí s Baby. Začnou intenzivně trénovat a společné hodiny tance je natolik sblíží, že jejich vztah přeroste v lásku. Opravdovost citů však musí projít řadou těžkých zkoušek nejen na parketu, ale především v ovzduší konzervativní morálky, která jejich vztahu nepřeje.

CZ rychlodabing Vyprodáno

Je váš oblíbený film vyprodaný?

Zkuste štěstí a rezervujte se jako náhradníci. Jakmile se místo uvolní hned vás kontaktujeme .