O Kine

O kině

Malé rodinné kino, v kterém se budete cítit jako doma. Každý divák patří do naší filmové rodiny.

Rodinné kino v historickém centru Prahy

Naše kino se nachází přesně mezi Karlovým mostem a Národním divadlem v historické budově z roku 1853. Prostor je rozdělen na dvě části, a to kinosál a prezentační prostor zejména pro architekty a umělce. Vše pod záštitou CCEA MOBA. Na zdech můžete naleznout tvorbu od českých mladých umělců. V celém prostoru máme rozmístěno hned několik historických exponátů, na které se před představením můžete podívat. Nemůže u nás chybět ani semafor, který vám jasně řekne, kdy můžete do sálu vstoupit.

Prostor pro mladé umělce a začínající filmaře

Sami moc dobře víme, jak těžké jsou začátky. Kvůli tomu jsme nakloněni jakékoliv spolupráci se začínajícími umělci, animátory a filmaři. Rádi vás podpoříme a co víme, možná budeme u zrodu nového Stevena Spielberga. Vy dodáte obsah, my prostor.

To, co v jiném kině nemůžete

To je náš slogan, kterého se držíme. Respektive jsme si vytvořili kino, do kterého bychom jako nadšenci sami rádi chodili. Nic pro nás není problém.

  • Jsme dog friendly
  • Vlastní láhev povolena (poplatek ve formě kolkovného)
  • Objednávky nápojů během představení
  • Tapas ke každému nápoji
  • Záchod přímo v kinosále (nic ti neunikne)
  • Děti do 3 let zdarma

Galerie

Na co se můžete těšit

Jaké filmové zážitky vás v nadcházejícím měsíci čekají.

Pome
Nicolas
Sharkstejn
Trip

Kulturní zážitek

Nemáme nejdražší vybavení jako klasická multikina, ale máme osobní přístup, odhodlání a velkou kreativitu, která vám přinese nezapomenutelný zážitek.